Monthly Archives: Janar 2011

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Xhoi – E humbur (official music video) 2011 HD

101 Views0 Comments

Produced byLOOK ENTERTAINMENTwww.top-channel.tv music@top-channel.tvLyrics:Ndjej qe vetja me tradheton kur syte e tyre me shikojne, me kerkojekerkojne te fshehten time te zbulojne.Dhe sa here kam shkuar largatje ku ve...