Monthly Archives: Tetor 2012

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

MusicAL Television

66 Views0 Comments

Albanian Music Jingle

Vida Kunora – Dranofille

105 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Ermira Kola – Prane teje nje jete

116 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Rovena Stefa – Rrofte shqipja dhe vatani

191 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Valbona Mema – Potpuri e shqiperise se mesme

120 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Majlinda Dada – Ndoshta

108 Views0 Comments

Poni – Nene pse ke dale ne shkalle

143 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Grupi Ali Pashe Tepelena – Kenge për Ali Pashen

262 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Ylli Baka – Vajza jetime

97 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka

Bujar Cici – Ia le cunit amanet

75 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Saranda – Bote portokalle

83 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Antre – Borzilok

139 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Antre – Syzeza

77 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Ylli Baka – Vajza jetime – remix

116 Views0 Comments

ylli baka - vajza jetime - remix musical tv remake Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka