Monthly Archives: Qershor 2013

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Bujar Qamili & Xeni – Dy bylbyla ne nje gem

155 Views0 Comments

Kjo video eshte prodhuar nga Musical TV.

Silvana Dollapi – Po martohemi

197 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Albina Jahjaga – Pse gabove

201 Views0 Comments

Produksion i Musical

Visar Peja – Kurbet

141 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Enkelejda Alushi – Dhëndër bëhesh sot

323 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Gjon LLeshi – O sa keq

112 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Murat Cama – Dy pale saze delvinjote

121 Views0 Comments

Produksion i Musical TV