Monthly Archives: Korrik 2013

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical new video frames…

93 Views0 Comments

Te gjithe artistet jane bere pjese e Musical duke prodhuar videot e reja ne projektin CAK...

Musical Fest – se shpejti…

114 Views0 Comments

Cel: +355 69 40 85 888 Email: musicalfest@top-channel.tv

ANI – O divjake e bukur

38 Views0 Comments

Produksion i Musical

Adriana Koreta – Nata e madhe

248 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Irini Qirjako & Enkelejda Arifi – Nusja jone cameri

215 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Irini Qirjako & Enkelejda Alushi – coming soon…

163 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

CAK – klipet e reja te prodhuara ne MUSICAL

99 Views0 Comments

Produksion i Musical

Drita Ukaj – Çokollata

163 Views1 Comments

Produksion i Musical TV

Valbona Halili…se shpejti ne Musical…

128 Views0 Comments

Produksion i Musical

Maya – new video – coming soon…

86 Views0 Comments

Produksion i Musical Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

Musical FEST – Festivali i Muzikës Folklorike Shqiptare

60 Views0 Comments

Në muajin shtator do të prezantohet MUSICAL-FEST në Musical TV. Ftojmë artistët e interesuar të na kontaktojnë në +355 69 40 85 888, ose në "musicalfest@top-channel.tv".

Musical-FEST: Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare

1.49K Views18 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...