Monthly Archives: Tetor 2013

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Backstage në Musical-FEST

286 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Backstage at Musical-Fest

260 Views0 Comments

Prapaskenat me pergatitjet per Musical Fest

Backstage në Musical-Fest

134 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Musical-Fest 2013

207 Views0 Comments

Musical Fest ka filluar tashme...

Silva Gunbardhi së shpejti në Musical-Fest

168 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Fahrije Zogaj – Sa do t’pres (Official Video HD)

232 Views0 Comments

Muzika: Gezim Mneri Teksti: Gezim Mneri Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)

Altin Shira së shpejti në Musical-Fest

258 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Besiana dhe Shkodrani së shpejti në Musical-Fest

153 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Irini Qirjako se shpejti ne Musical-Fest

155 Views0 Comments

Prodhim i Musical TV

Musical FEST fillon xhirimet në datat 28-30 tetor

146 Views0 Comments

Të dashur këngëtarë, ju njoftojmë se Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare "Musical-Fest" do të zhvillohet në këto data xhirimesh: 28, 29 dhe 30 Tetor. Çdo këngëtar që ka interes dhe dëshiron të jetë pjesë e këti...

Saranda se shpejti ne Musical-Fest

122 Views0 Comments

F

Valbona Halili së shpejti në Musical-Fest

83 Views0 Comments

Valbona Halili do të prezantohet në Musical FEST me këngën e saj më të re. Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në kë...

Alfred Mersini së shpejti në Musical-Fest

192 Views0 Comments

Alfred Mersini është këngëtar i muzikës popullore me banim në Gjermani i cili do të paraqitet në Musical FEST me një këngë të re të cilën ia ka kushtuar Korçës. Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqi...

Saranda së shpejti në Musical-Fest

170 Views0 Comments

Saranda do të prezantohet në Musical FEST me këngën e saj më të re. Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë proj...

Bujar Qamili së shpejti në Musical-Fest

193 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Ani Myzeqarja…Se shpejti ne Musical TV

121 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Andrea Vesho së shpejti në Musical-Fest

206 Views1 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Djemte e Vjoses së shpejti në Musical-Fest

194 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

MAYA – Miro Tërbaçi ( Official Audio )

108 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

MAYA – Do këndoj ( Official Audio )

91 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

MAYA – CA CA CA ( Official Audio )

89 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

Shqiponja Muhaxheri së shpejti në Musical-Fest

149 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Artan Kola së shpejti në Musical-Fest

170 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Shkurte Fejza së shpejti në Musical-Fest

238 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Faqja 1 nga 212