Monthly Archives: Nëntor 2013

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical FEST – Puntata 14 (përmbledhje)

285 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 14-të të Musical-Fes...

Ilir Nurka – Nëno xhani se ç’më gjeti (Musical-Fest)

331 Views0 Comments

Është momenti për të dëgjuar një kolazh mjaft interesant nga këngëtari Ilir Nurka...Titulli i këngës është "Neno xhani seç me gjeti" :)

Klodian Rama – Vish fustanin e bardhë moj nuse (Musical-Fest)

255 Views1 Comments

Të dashur shikues, kemi mbërritur në fundin e puntatës së sotme...Ju ftoj ta mbyllim me këngëtarin e dashur Klodian Rama me këngën "Vish fustanin e bardhë" :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqi...

Skënder Hasi – Eja moj bjondinë (Musical-Fest)

265 Views2 Comments

Skënder Hasi vjen nga Kosova për t'u bërë pjesë e Musical-Fest...Ai vjen me një këngë që flet për "Bjondinen"...") Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Erland Sula – Hidhe vallen (Musical-Fest)

237 Views0 Comments

Tani do të shohim performancën e Erland Sula, i cili vjen me një këngë tradicionale me titull "Hidhe vallen" :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Elton Qeraj – Moj e ëmbla nazeqare (Musical-Fest)

262 Views1 Comments

Këngëtari që do të hapë puntatën e sotme është Elton Qeraj. Ai vjen në Musical-Fest me këngën "Moj e ëmbla nazeqare"...Ndiqeni :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 3)

276 Views1 Comments

Për të gjitha ata prej jush që nuk patët mundësi ta shihni të plotë Puntatën 14 të Musical FEST, e cila u transmetua dje në orën 20:00, ju ftojmë ta shihni atë të plotë. Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 1) Music...

Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 1)

137 Views1 Comments

Për të gjitha ata prej jush që nuk patët mundësi ta shihni të plotë Puntatën 14 të Musical FEST, e cila u transmetua dje në orën 20:00, ju ftojmë ta shihni atë të plotë. Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 1) Music...

Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 2)

153 Views0 Comments

Për të gjitha ata prej jush që nuk patët mundësi ta shihni të plotë Puntatën 14 të Musical FEST, e cila u transmetua dje në orën 20:00, ju ftojmë ta shihni atë të plotë. Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 1) Music...

Musical FEST – Puntata 13 (përmbledhje)

261 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në radhë të parë “Gëzuar festen e 101 vjetorit të Pavarësisë! Gëzu...

Viki – Me rrëmbeve zemrën (Musical-Fest)

279 Views1 Comments

Kemi mbërritur në fund të emisionit....Këngëtarja që do ta mbyllë është Viki...Ajo vjen me një produksion të Musical TV, me titull "Me rrëmbeve zemrën"...Kush ia ka rrëmbyer zemrën Vikit? Ju ftoj ta shohim së bashku ...

Pëllumb Vrinca – Sa mëkat (Musical-Fest)

241 Views1 Comments

Këngëtari që vjen tani është Pëllumb Vrinca..."Sa mëkat" një këngë mjaft e veçantë për tu prezantuar në Musical-Fest...Shohim performancën e tij Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Tani Berisha – Të dua ty (Musical-Fest)

146 Views1 Comments

Këngëtari që do të ngjitet në skenë është Tani Berisha...Zemra e tij digjet nga dashuria...Ju ftoj të shihni "Te dua ty"...Taniii Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

601 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

Violeta Kajtazi – Jam me ty, s’jam me ty (Musical-Fest)

184 Views1 Comments

Jam me ty apo s'jam me ty....këtë dilemë do ta zgjidhë këngëtarja nga Kosova Violeta Kajtazi, e cila vjen me Musical-Fest me "Jam me ty, s'jam me ty" Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Shqiponja Muhaxheri – S’ka s’ka (Musical-Fest)

158 Views1 Comments

Këngëtarja që do të hapë puntatën e sotme, vjen nga Kosova...Ajo do të prezantohet me këngën e saj "S'ka s'ka"...Nuk po ju jap më shumë detaje shiheni më mirë vetë performancën e Shqiponja Muhaxherit. Musical-Fest,...

Musical Fest – Puntata 13 (pjesa 1)

73 Views0 Comments

Kjo është pjesa e parë e Puntatës së 13-të të Musical FEST.

Musical Fest – Puntata 13 (pjesa 2)

75 Views0 Comments

Kjo është pjesa e dytë e Puntatës së 13-të të Musical FEST.

Musical FEST – Puntata 12 (përmbledhje)

220 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Genc Muhja – “Në bahçen tande unë të njoha” “N'bahçen tande unë...

Musical Fest – Puntata 12 (pjesa 2)

201 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 12 (pjesa 1)

186 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Enkelejda & Hysni Alushi – kolazh (Musical-Fest)

382 Views3 Comments

Ata janë dy kushurinj të cilët janë bashkuar për të qenë pjesë e këtij aktiviteti gjigand :)...Ata janë Enkelejda ft Hysni Alushi me "Kolazh" :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Genc Muhja – Në bahçen tande unë të njoha (Musical-Fest)

126 Views1 Comments

“N'bahçen tande unë të njoha"...bëhet fjalë për një dashuri me shikim të parë. Genc Muhja do ta përcjellë mjaft mirë për ju... Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Martin Mera ft Jona Kapllanaj – Dola lartë në male (Musical-Fest)

248 Views1 Comments

Një tjetër duet do të ngjitet në skenën e Musical-Fest :) "Dola lart në male" është kënga me të cilën do të performojnë...Ju ftojmë të ndiqni Martin Mera ft Jona Kapllanaj :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikë...

Faqja 1 nga 712345...Fundi »