Monthly Archives: Shkurt 2014

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Ergys Hyka – backstage (Musical-Fest)

547 Views2 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage të shkurtër me këngëtarin Ergys Hyka. Ai mori pjesë në Musical FEST dhe u transmetua në Puntatën e 13të të këtij festivali me këngën “Beqarisë i erdhi fundi”.

Evzi Kaja – Foleja e dashurisë (Musical-Fest)

265 Views0 Comments

Ylli Baka – backtage (Musical-Fest)

679 Views0 Comments

Emanuel TAKO – E ëmbla dashuri (Musical TV)

321 Views6 Comments