Category: Projektet

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Backstage në Musical-FEST

275 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Musical Fest – Punata 5 (pjesa 3)

98 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Lili Gjidodaj – Me valutë (Musical-Fest)

168 Views1 Comments

Lili Gjidodaj sjell një këngë shumë interesante… Mënyra se si perceptohet fitimi i dashurisë në forma të ndryshme… Të shohim për më tepër performancën e saj… “Me Valutë” Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Pop...

Besiana Mehmedi ft Shkodrani – Drini bardhë e zi (Musical-Fest)

141 Views0 Comments

Këtë puntatë do ta mbyllim me një çift këngëtarësh, ata nuk janë vetëm në skenë së bashku por edhe në jetë...Ata do të vijnë me këngën "Drini bardh e zi" Besiana Mehmedi ft Shkodran Tolaj :) Musical-Fest, Festivali...

Musical Fest – Puntata 8 (pjesa 3)

124 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Klodian Rama – Vish fustanin e bardhë moj nuse (Musical-Fest)

233 Views1 Comments

Të dashur shikues, kemi mbërritur në fundin e puntatës së sotme...Ju ftoj ta mbyllim me këngëtarin e dashur Klodian Rama me këngën "Vish fustanin e bardhë" :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqi...

Blerim Gashi – Backstage (Musical-Fest)

170 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Silva Gunbardhi së shpejti në Musical-Fest

157 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Musical FEST – Puntata 15 (përmbledhje)

428 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 15-të të Musical-Fes...

Bujar Qamili së shpejti në Musical-Fest

188 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Lutfi Muça – Lulëkuqja e Kosovës (Musical-Fest)

247 Views1 Comments

Pavarësisht moshës që ka, ai nuk i largohet skenës dhe publikut shqiptar. Është Lutfi Muça i cili sjell në Musical-Fest një këngë patriotike, dedikuar trimëreshave të Kosovës...Ne këtë rast për "Lulëkuqen e Kosovës" :...

Mira Janji – Do të gjesh belanë (Musical-Fest)

216 Views2 Comments

Një këngëtare që na befason me stilin e saj si look ashtu edhe në këngë. Do të shihni një super performancë nga Mira Janji dhe balerinët në skenë...Ju ftoj ta ndiqni Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullo...

Bashkim & Meri Aliu – Jam mërzit e mbush me halle (Musical-Fest)

154 Views1 Comments

Të gjithë e duan atdheun, po kur je larg tij e do dhe më shumë se të mungon...Një këngë mjaft prekëse do ta përcjellë në Musical-Fest...Bashkim & Meri Aliu "Jam mërzit e mbush me halle". Musical-Fest, Festivali...

Edmond Nikolla – Luj për hatër tem (Musical-Fest)

272 Views1 Comments

Ka shume vajza që janë të ndrojtura për te kërcyer por njerëzit duan që të mos jenë të tilla dhe i thonë: "Luj për hatër tem" Këtë këngë e sjell në Musical-Fest...Edmond Nikolla :) Musical-Fest, Festivali Modern i ...

Musical Fest – Puntata 8 (pjesa 1)

124 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Tani Berisha – Të dua ty (Musical-Fest)

139 Views1 Comments

Këngëtari që do të ngjitet në skenë është Tani Berisha...Zemra e tij digjet nga dashuria...Ju ftoj të shihni "Te dua ty"...Taniii Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Hamit Metka & Merushe -pleqerine nuk e dua

294 Views0 Comments

This video is produced by Musical

Albert Lulja – Qejfet s’kan t’maru (Musical-Fest)

200 Views1 Comments

Cili është këngëtari që vjen tashme për ju??? Ai performon me këngën "Qejfet s'kan t'maru", këngë tërheqëse nga... Albert Lulja :)) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Shkurte Fejza së shpejti në Musical-Fest

221 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Musical Fest – Puntata 10 (pjesa 1)

110 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Drita Ukaj – backstage (Musical-Fest)

301 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage me Drita Ukaj, marrë gjatë xhirimeve të Musical FEST. Drita u prezantua në Musical FEST me një “Kolazh shkodran” i cili u transmetua në Puntatën e 9të. Gjithashtu, ju ftojm...

Kujtim Shehu – Potpuri e Shqipërisë së Mesme (Musical-Fest)

246 Views1 Comments

Kujtim Shehu është këngëtari që e hap puntatën e 9-të Musical – Fest. Ai do të këndojë “Potpuri të Shqipërisë së Mesme” ku përfshihet edhe një këngë që këndohet në një moment shumë të rëndësishëm në një dasëm, siç ësh...

Ylli Baka – Hapma derën se më griu era (Musical-Fest)

268 Views1 Comments

Ylli Baka është këngëtarin që do të ngjitet i pari në skenë për puntatën e sotme. Një këngëtar me një repertor të gjerë muzikor. Klipi i tij më i ri "Hapma derën se me griu era" besoj se do t'ju pëlqejë. Shijojeni per...

Musical Fest – Puntata 12 (pjesa 2)

166 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Faqja 1 nga 912345...Fundi »