Category: Musical-FEST

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Descending
View:

Alban Jashari – E përsosur (Musical-Fest)

124 Views1 Comments

Këngëtari që do të performojë tani është Alban Jashari, ai vjen nga Kosova për tu bërë pjesë e Musical-Fest...Tani po fillon performanca e tij në Musical TV... Do këndojë kengen "E përsosur" që padyshim që do shndërro...

Albert Lulja – Qejfet s’kan t’maru (Musical-Fest)

209 Views1 Comments

Cili është këngëtari që vjen tashme për ju??? Ai performon me këngën "Qejfet s'kan t'maru", këngë tërheqëse nga... Albert Lulja :)) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Alfred Mersini – Korça ime (Musical-Fest)

178 Views1 Comments

Një këngë që i dedikohet qytetit të serenatave Korçës, e përcjell me shumë profesionalizëm këngëtari Alfred Mersini "Korça ime"...Shohim performancën e tij Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Alfred Mersini së shpejti në Musical-Fest

199 Views0 Comments

Alfred Mersini është këngëtar i muzikës popullore me banim në Gjermani i cili do të paraqitet në Musical FEST me një këngë të re të cilën ia ka kushtuar Korçës. Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqi...

Altin Dajlani – Lasdonja (Musical-Fest)

243 Views2 Comments

Altin Dajlani është pjesëmarrësi i radhës në Musical-Fest...Ai do të prezantohet me një këngë mjaft të veçantë për këtë festival, me titull "Lasdonja" :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Altin Ranxha – Fol moj fol (Musical-Fest)

184 Views1 Comments

Kënga mbyllëse për puntatën e sotme është "Fol moj fol". Kjo këngë vjen nga këngëtari Altin Ranxha me grupin e tij muzikor. Shijojeni këtë performancë në MUSICAL - FEST!!! Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës P...

Altin Shira – Fjala e fundit është lamtumira (Musical-Fest)

349 Views1 Comments

Altin Shira vjen në Musical-Fest me një këngë me titull "Fjala e fundit është lamtumira"... Deri sa të vijë fjala e fundit, kalojnë shumë momente gëzimi, surpriza por dhe dhimbje. Ndiqni këngën e tij...një baladë shum...

Altin Shira së shpejti në Musical-Fest

262 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Altin Sulku – Amaneti (Musical-Fest)

265 Views1 Comments

"Amaneti" eshte kenga qe vjen ne Musical - Fest... E sjell nje kengetar shume i mire, Altin Sulku!!! Per te kuptuar se per cfare flet kenga ju ftojme ta ndiqni live  Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullo...

Altin Sulku – Backstage (Musical-Fest)

135 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Andrea Vesho – Dashuri e parë (Musical-Fest)

410 Views0 Comments

Andrea na dërgoi një përshëndetje me video përpara fillimit të Musical FEST dhe tani ju ftojmë ta shijoni performancën e tij në Musical FEST me këngën “Dashuri e parë”.

Andrea Vesho së shpejti në Musical-Fest

210 Views1 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Ani Myzeqarja – Jo jo s’bëj shaka (Musical-Fest)

315 Views1 Comments

Miq të MUSICAL-FEST është momenti për të nisur puntatën e sotme me këngëtarin e parë pjesëmarrës. Është Ani Myzeqarja që sjell tek ju një performancë të ëmbël si qershi... Ajo vjen me këngën "Jo jo s’bëj shaka" Mus...

Ani Myzeqarja…Se shpejti ne Musical TV

124 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Anjeza Ndoj – Fluturon bilbili (Musical-Fest)

234 Views1 Comments

Shikues të dashur, skena është gati për këngëtaren Anjeza Ndoj "Fluturon bilbili" është titulli i këngës... Nuk po ju themi më tepër detaje, shiheni më mirë vetë Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore S...

Arjan Korkaj – Shejtania nga Vlora (Musical-Fest)

291 Views1 Comments

Vjen një këngëtar me një timbër zëri të veçantë Arjan Korkaj... Bëhet fjalë për një këngë dashurie dhe këtë herë për "Shejtanen nga Vlora". Me siguri që do t'ia rrëmbejë zemrën... Musical-Fest, Festivali Modern i M...

Artan Bakija – Arshiku (Musical-Fest)

188 Views2 Comments

E hapim këtë puntatë me një këngëtar i cili vjen nga Kosova për të marrë pjesë në Musical-Fest..."Arshiku" është kënga me të cilën do të performojë Artan Bakija :) Ju ftoj ta ndiqni :) Musical-Fest, Festivali Moder...

Artan Bakija – backstage (Musical-Fest)

320 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me këngëtarin Artan Bakija i cili mori pjesë në Musical FEST. Kënga e tij “Arshiku” u transmetua gjatë Puntatës së 11të të këtij festivali të muzikës popullore shqiptare....

Artan Bakija së shpejti në Musical-Fest

115 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Artan Kola së shpejti në Musical-Fest

173 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Back Stage – Musical FEST

256 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Backstage at Musical-Fest

263 Views0 Comments

Prapaskenat me pergatitjet per Musical Fest

Backstage në Musical-FEST

290 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Backstage në Musical-Fest

137 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Faqja 1 nga 812345...Fundi »