Category: Musical-FEST

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 1)

136 Views1 Comments

Për të gjitha ata prej jush që nuk patët mundësi ta shihni të plotë Puntatën 14 të Musical FEST, e cila u transmetua dje në orën 20:00, ju ftojmë ta shihni atë të plotë. Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 1) Music...

Musical FEST – Puntata 13 (përmbledhje)

255 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në radhë të parë “Gëzuar festen e 101 vjetorit të Pavarësisë! Gëzu...

Viki – Me rrëmbeve zemrën (Musical-Fest)

276 Views1 Comments

Kemi mbërritur në fund të emisionit....Këngëtarja që do ta mbyllë është Viki...Ajo vjen me një produksion të Musical TV, me titull "Me rrëmbeve zemrën"...Kush ia ka rrëmbyer zemrën Vikit? Ju ftoj ta shohim së bashku ...

Pëllumb Vrinca – Sa mëkat (Musical-Fest)

240 Views1 Comments

Këngëtari që vjen tani është Pëllumb Vrinca..."Sa mëkat" një këngë mjaft e veçantë për tu prezantuar në Musical-Fest...Shohim performancën e tij Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Tani Berisha – Të dua ty (Musical-Fest)

146 Views1 Comments

Këngëtari që do të ngjitet në skenë është Tani Berisha...Zemra e tij digjet nga dashuria...Ju ftoj të shihni "Te dua ty"...Taniii Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

593 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

Violeta Kajtazi – Jam me ty, s’jam me ty (Musical-Fest)

183 Views1 Comments

Jam me ty apo s'jam me ty....këtë dilemë do ta zgjidhë këngëtarja nga Kosova Violeta Kajtazi, e cila vjen me Musical-Fest me "Jam me ty, s'jam me ty" Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Shqiponja Muhaxheri – S’ka s’ka (Musical-Fest)

158 Views1 Comments

Këngëtarja që do të hapë puntatën e sotme, vjen nga Kosova...Ajo do të prezantohet me këngën e saj "S'ka s'ka"...Nuk po ju jap më shumë detaje shiheni më mirë vetë performancën e Shqiponja Muhaxherit. Musical-Fest,...

Musical Fest – Puntata 13 (pjesa 1)

68 Views0 Comments

Kjo është pjesa e parë e Puntatës së 13-të të Musical FEST.

Musical Fest – Puntata 13 (pjesa 2)

71 Views0 Comments

Kjo është pjesa e dytë e Puntatës së 13-të të Musical FEST.

Musical FEST – Puntata 12 (përmbledhje)

218 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Genc Muhja – “Në bahçen tande unë të njoha” “N'bahçen tande unë...

Musical Fest – Puntata 12 (pjesa 2)

197 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 12 (pjesa 1)

186 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Enkelejda & Hysni Alushi – kolazh (Musical-Fest)

380 Views3 Comments

Ata janë dy kushurinj të cilët janë bashkuar për të qenë pjesë e këtij aktiviteti gjigand :)...Ata janë Enkelejda ft Hysni Alushi me "Kolazh" :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Genc Muhja – Në bahçen tande unë të njoha (Musical-Fest)

126 Views1 Comments

“N'bahçen tande unë të njoha"...bëhet fjalë për një dashuri me shikim të parë. Genc Muhja do ta përcjellë mjaft mirë për ju... Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Martin Mera ft Jona Kapllanaj – Dola lartë në male (Musical-Fest)

243 Views1 Comments

Një tjetër duet do të ngjitet në skenën e Musical-Fest :) "Dola lart në male" është kënga me të cilën do të performojnë...Ju ftojmë të ndiqni Martin Mera ft Jona Kapllanaj :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikë...

Zaim Hasrama – Sa të du, sa të du (Musical-Fest)

164 Views0 Comments

Ndjenja më e rëndësishme në jetë është dashuria, e cila na ndjek në çdo moment të jetës sonë..."Zaim Hasrama" vjen në Musical-Fest me këngën "Sa të du, sa të du" një produksion i Musical TV :)... Musical-Fest, Fest...

Edmond Muho – Lulja ime (Musical-Fest)

183 Views2 Comments

Dashuria për çdo njeri është në mënyra të ndryshme si në vepra ashtu dhe në të shprehur...Këngëtari Edmond Muho vjen në Musical-Fest me këngën e tij "Lulja ime" :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore...

Besiana Mehmedi ft Shkodrani – Drini bardhë e zi (Musical-Fest)

148 Views0 Comments

Këtë puntatë do ta mbyllim me një çift këngëtarësh, ata nuk janë vetëm në skenë së bashku por edhe në jetë...Ata do të vijnë me këngën "Drini bardh e zi" Besiana Mehmedi ft Shkodran Tolaj :) Musical-Fest, Festivali...

Musical Fest – Puntata 12 (pjesa 3) (Musical-Fest)

90 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 11 (përmbledhje)

189 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Artan Bakija – “Arshiku” E hapim këtë puntatë me një këngëtar i...

Gramoz Tomorri – Ah moj nëna ime (Musical-Fest)

277 Views1 Comments

Nëna është personi më i shtrenjtë në botë... Me të ndahen shumë gjera, po Gramozi çfarë i thotë? "Ah moj nëna ime"...një produksion i Musical TV e sjell në Musical-Fest Gramoz Tomorri :) Musical-Fest, Festivali Mod...

Thanas Marko – Dola shokë dola (Musical-Fest)

170 Views1 Comments

Tani do të shohim performancën e Thanas Marko me "Dola shokë dola" një këngë mjaft interesante që vjen në Musical-Fest...:) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Mirela Deda – Shtëpia e nënës (Musical-Fest)

198 Views1 Comments

Një tjetër këngë që ka lidhje me të shtrenjtën nënë do të prezantohet në këtë festival...Mirela Deda është këngëtarja që do të ngjitet në këtë skenë me këngën e saj "Shtëpia e nënës" :) Musical-Fest, Festivali Mode...

Faqja 2 nga 812345...Fundi »