Category: Projektet

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical Fest – Puntata 9 (pjesa 3)

211 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 9 (pjesa 2)

105 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 9 (pjesa 1)

148 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 8 (përmbledhje)

225 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të Musical. Sapo kemi startuar Musical-FEST. Ndërkohë ju fto...

Sabahete Vishnja – Kenke nuri i bukurisë (Musical-Fest)

121 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Gazmend Kelmendi – Të kam zemër (Musical-Fest)

150 Views2 Comments

Këngëtari që do të vijë tani do të prezantohet në Musical-Fest me një këngë dashurie…. “Të kam zemër” e interpreton me shumë dashuri këngëtari Gazmend Kelmendi Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shq...

Bashkim & Meri Aliu – Jam mërzit e mbush me halle (Musical-Fest)

179 Views1 Comments

Të gjithë e duan atdheun, po kur je larg tij e do dhe më shumë se të mungon...Një këngë mjaft prekëse do ta përcjellë në Musical-Fest...Bashkim & Meri Aliu "Jam mërzit e mbush me halle". Musical-Fest, Festivali...

Djemtë e Vjosës – Vjosa (Musical-Fest)

218 Views1 Comments

Skena është gati për t’u ngjitur grupi Djemtë e Vjosës…Ata do të sjellin një atmosfere festive në këtë festival…Mirëpresim performancën e tyre duke e mbyllur këtë puntatë për natën e sotme Musical-Fest, Festivali M...

Xhevit Preçi – Erdhi djali nga kurbeti, vajzën më të mirë gjeti (Musical-Fest)

133 Views1 Comments

Vijojmë me këngën e radhës…“Erdhi djali nga kurbeti, vajzën më të mirë gjeti” këtë këngë me një tematike mjaft interesante…E sjellë në skenë këngëtari Xhevit Preçi Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore...

Marjeta Vjeri ft Shkëlqim Beshiri – Lulja e bregdetit (Musical-Fest)

410 Views1 Comments

Një tjetër duet do të jetë pjesë e këtij festivali…Është Marjeta Vjeri & Shkëlqim Beshiri . Ata vijnë me një këngë Jugu, prodhim i Musical TV…Bëhet fjalë për “Lulja e bregdetit”. Ju ftoj ta ndiqni.. Musical-Fes...

Musical Fest – Puntata 8 (pjesa 1)

160 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 8 (pjesa 2)

194 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 8 (pjesa 3)

147 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Ani Myzeqarja – Jo jo s’bëj shaka (Musical-Fest)

315 Views1 Comments

Miq të MUSICAL-FEST është momenti për të nisur puntatën e sotme me këngëtarin e parë pjesëmarrës. Është Ani Myzeqarja që sjell tek ju një performancë të ëmbël si qershi... Ajo vjen me këngën "Jo jo s’bëj shaka" Mus...

Albert Lulja – Qejfet s’kan t’maru (Musical-Fest)

209 Views1 Comments

Cili është këngëtari që vjen tashme për ju??? Ai performon me këngën "Qejfet s'kan t'maru", këngë tërheqëse nga... Albert Lulja :)) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Evgjeni Culli – Kolazh jugu (Musical-Fest)

446 Views1 Comments

Një kolazh jugu do këndohet tashmë në festival, vjen me shumë profesionalizëm dhe bukuri nga këngëtarja Evgjeni Culli... Këngët e jugut sjellin shumë harmoni në muzikën tonë, ndaj shijoni këtë performancë Musical-F...

Musical FEST – Puntata 7 (përmbledhje)

193 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Ani Myzeqarja – “Jo jo s'bëj shaka” Miq te MUSICAL-FEST është m...

Ermal Kore – Të mirën mos e harro kurrë (Musical-Fest)

204 Views1 Comments

Ermal Kore do ngjitet në skenën e MUSICAL-FEST për të dhënë një mesazh..."Të mirën mos e harro kurrë"! Është një këngëtar shumë i mirë i muzikës sonë shqiptare... Shohim performancën e tij Musical-Fest, Festivali M...

Altin Ranxha – Fol moj fol (Musical-Fest)

184 Views1 Comments

Kënga mbyllëse për puntatën e sotme është "Fol moj fol". Kjo këngë vjen nga këngëtari Altin Ranxha me grupin e tij muzikor. Shijojeni këtë performancë në MUSICAL - FEST!!! Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës P...

Lule Merkulaj – Melodi e Dashurisë (Musical-Fest)

146 Views1 Comments

Kënga e radhës flet për “Melodinë e Dashurisë”….Një këngë dinamike që shumë shpejt do të shndërrohet në hit… E sjell në Musical-Fest…Lule Merkulaj Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 7 (pjesa 2)

106 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Shyrete Osmanollaj – Moj e mira (Musical-Fest)

128 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 6 (pjesa 3)

86 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 7 (pjesa 3)

82 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Faqja 4 nga 9« Fillimi...23456...Fundi »