Category: Projektet

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical Fest – Puntata 7 (pjesa 1)

151 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Grupi Përmbi Tepelenë – Përmbi Tepelenë (Musical-Fest)

265 Views1 Comments

Përmbi Tepelë është grupi që do të ngjitet në skenë për të performuar një këngë që do t’iu pëlqejë shumë. Titulli i këngës është “Përmbi Tepelenë” Ju ftoj ta ndiqni…:) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popul...

Musical Fest – Puntata 6 (pjesa 2)

111 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 6 (pjesa 1)

131 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Linda ft Labinot Hakaj – Herë ke njona, herë ke tjetra (Musical-Fest)

226 Views1 Comments

Ndryshe nga performancat e tjera, këtë herë do të kemi një duet. Ata janë dy këngëtarë motër e vëlla, të cilët vijnë nga Kosova me një prodhim të Musical TV…Është Linda dhe Labinot Hakaj me “Herë ke njona herë ke tjet...

Mariola Kacani ft Jurgen Kacani – Valle popullore (Musical-Fest)

5.17K Views4 Comments

Tashmë mbërritëm në fund të emisionit për natën e sotme….Skena do të mbyllet me një “Valle popullore” një performancë që do ta gjallërojë atmosferën….Ju ftojmë të shihni Marjola dhe Jurgen Kacani. Musical-Fest, Fes...

Bujar Qamili – M’i dhe flakë mallit tim (Musical-Fest)

209 Views1 Comments

Po e startojmë këtë event me një ndër artistet më të mirënjohur të muzikës popullore shqiptare. Ai ka kontribuar për vite me radhë në muzikën tonë, duke prezantuar Shqipërinë në të gjithë botën me zërin dhe muzikën e ...

Musical FEST – Puntata 6 (përmbledhje)

160 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Bujar Qamili - "Hajde sonte rri me mu" Po e startojmë këtë even...

Musical FEST – Puntata 5 (përmbledhje)

221 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në këtë “Puntatë të pestë” u prezantuan gjashtë këngëtarë të tje...

Mira Janji – Do të gjesh belanë (Musical-Fest)

229 Views2 Comments

Një këngëtare që na befason me stilin e saj si look ashtu edhe në këngë. Do të shihni një super performancë nga Mira Janji dhe balerinët në skenë...Ju ftoj ta ndiqni Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullo...

Anjeza Ndoj – Fluturon bilbili (Musical-Fest)

231 Views1 Comments

Shikues të dashur, skena është gati për këngëtaren Anjeza Ndoj "Fluturon bilbili" është titulli i këngës... Nuk po ju themi më tepër detaje, shiheni më mirë vetë Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore S...

Hajro Pepaj – At’ sekret që ka dashnia (Musical-Fest)

125 Views1 Comments

"At' sekret ka dashnia" këtë këngë dedikuar dashurisë e këndon një këngëtar me një regjistër zëri mjaft te veçantë...Është Hajro Pepaj  E ndjekim së bashku... Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqi...

Nazif Cela ft Grupi Polifonik – Tek këndojnë djemtë (Musical-Fest)

184 Views1 Comments

Një grup muzikor do të ngjitet në skenën e Musical-Fest. Ata kanë vite që këndojnë së bashku. "Tek këndojnë djemtë" është kënga me të cilën përfaqësojnë këtë festival . Është Nazif Cela me grupin e tij... Musical-F...

Rilinda Velaj – Kënga e Nuses (Musical-Fest)

206 Views1 Comments

Jemi në fundin e puntatës së sotme...Rilinda Velaj do të vijë me një performacë shumë interesante  Ajo do të këndojë një këngë për nuset Shqiptare...Ju ftoj të ndiqni "Kënga e nuses" Musical-Fest, Festivali Modern ...

Musical Fest – Punata 5 (pjesa 3)

103 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Musical-Fest – Puntata 5 (pjesa 2)

82 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 5 (pjesa 1)

90 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Valbona Mema – Dedikuar Fitnete Rexhës (Musical-Fest)

103 Views1 Comments

Pasi rikujtuam pjesëmarrësit e natës se kaluar, këtë festival madhështor do ta nise këngëtarja Valbona Mema... Ajo vjen me këngën "Dedikuar Fitnete Rexhës". Pse ky dedikim për të?! Shohim performancën e saj. Musica...

Bledi Mbroci – Punë e qejf, qejf e punë

98 Views1 Comments

Këngëtari i tretë që do të jetë në këtë natë është Bledi Mbroci i cili vjen me një këngë vërtet interesante me një tematike reale, që duhet të behet një alternim midis punës dhe qefit…“Punë e qejf, qejf e punë” e sjel...

Musical FEST – Puntata 4 (përmbledhje)

217 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në këtë “Puntatë të katërt” u prezantuan gjashtë këngëtarë të tj...

Erion Sheri – Si hëna (Musical-Fest)

204 Views1 Comments

Të dashur shikues Puntatën e katërt e ka startuar këngëtari Erion Sheri i cili do të sjellë një atmosferë shumë interesante..."Si hëna" në Musical-Fest! Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Dionis Delia – Sekreti i dashurisë (Musical-Fest)

195 Views1 Comments

Dionis Delia është këngëtar i muzikës moderne popullore dhe gjithashtu klasike...Kënga e tij flet për "Sekretin e dashurisë". Cili është ky sekret?! Ju ftoj ta ndjekim. Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popu...

Naza – Je e vogël sa më s’ka (Musical-Fest)

152 Views1 Comments

Dionis Delia është këngëtar i muzikës moderne popullore dhe gjithashtu klasike...Kënga e tij flet për "Sekretin e dashurisë". Cili është ky sekret?! Ju ftoj ta ndjekim. Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popu...

Blerina Balili – Dua të shoh sytë (Musical-Fest)

1.27K Views1 Comments

Erdhi momenti i këngëtares Blerina Balili. Ajo vjen në Musical-Fest me këngën e saj më të re "Dua të shoh sytë"...shohim interpretimin e saj. Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Faqja 5 nga 9« Fillimi...34567...Fundi »