Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Mira Janji – Dancing all night (Official Video)

303 Views6 Comments

Kemi kënaqësinë t’ju prezantojmë me videoklipin më të fundit nga Mira Janji, realizuar mjeshtërisht nga regjizori i mirënjohur Alexander që në bashkëpunim me Musical TV po realizojnë disa projekte të tilla (shihni pak...

Emanuel TAKO – E ëmbla dashuri (Musical TV)

302 Views6 Comments

Juli Cenko – Magjia (Musical-Fest)

1.50K Views2 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Aida Cara – T’u shëtit tek grykë e pusit

170 Views1 Comments

Produksion i Musical TV

Dashamir Baruni – backstage (Musical-Fest)

295 Views1 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me Dashamir Barunin i cili mori pjesë në Musical FEST. Kënga e tij “Amanet lene nanën” u transmetua gjatë Puntatës së 2të të këtij festivali të muzikës popullore shqiptare.

Altin Shira – Fjala e fundit është lamtumira (Musical-Fest)

345 Views1 Comments

Altin Shira vjen në Musical-Fest me një këngë me titull "Fjala e fundit është lamtumira"... Deri sa të vijë fjala e fundit, kalojnë shumë momente gëzimi, surpriza por dhe dhimbje. Ndiqni këngën e tij...një baladë shum...

Drita Ukaj – Çokollata

155 Views1 Comments

Produksion i Musical TV

Dionis Delia – Sekreti i dashurisë (Musical-Fest)

195 Views1 Comments

Dionis Delia është këngëtar i muzikës moderne popullore dhe gjithashtu klasike...Kënga e tij flet për "Sekretin e dashurisë". Cili është ky sekret?! Ju ftoj ta ndjekim. Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popu...

Aida Cara & Margarita (Gita) – Shqipëri festoj me ty

707 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni videoklipin më të fundit nga Aida Cara & Margarita (Gita), prodhim i Musical TV, që titullohet “Shqipëri festoj me ty”. Është një këngë kushtuar vendit tonë, Shqipërisë, që njëherazi shpreh mal...

Gazmend Kelmendi – backstage (Musical-Fest)

176 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë “backstage” me Gazmend Kelmendin i cili morri pjesë në Musical FEST në Puntatën e 8të me një këngë dashurie titulluar “Të kam zemër”.

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

580 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

TOP MEDIA – Valsi i Lumturise (2006)

98 Views0 Comments

Saranda – Bote portokalle

90 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Linda – 1000 puthje

94 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Arben Gjeloshi – Na leu dielli

114 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Merland Kademi & Xhoi – Kolazh me kenge Fierake

171 Views0 Comments

Orkestra e "E Diell" performon kenget popullore ne version te perpunuar.

Hamit Metka & Merushe -pleqerine nuk e dua

309 Views0 Comments

This video is produced by Musical

MAYA – Do këndoj ( Official Audio )

91 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

Dule Malindi ft Paro Ziflaj – Dashuri moj hallemadhe

808 Views0 Comments

Swart Production

Xhoi – E humbur (official music video) 2011 HD

100 Views0 Comments

Produced byLOOK ENTERTAINMENTwww.top-channel.tv music@top-channel.tvLyrics:Ndjej qe vetja me tradheton kur syte e tyre me shikojne, me kerkojekerkojne te fshehten time te zbulojne.Dhe sa here kam shkuar largatje ku ve...

Blerim Ramadani – Ti ishe vetem nje enderr

94 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Artan Bakija – Binte shiu pika pika

158 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Faqja 1 nga 1112345...10...Fundi »