Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Emanuel TAKO – E ëmbla dashuri (Musical TV)

275 Views6 Comments

Mira Janji – Dancing all night (Official Video)

285 Views6 Comments

Kemi kënaqësinë t’ju prezantojmë me videoklipin më të fundit nga Mira Janji, realizuar mjeshtërisht nga regjizori i mirënjohur Alexander që në bashkëpunim me Musical TV po realizojnë disa projekte të tilla (shihni pak...

Juli Cenko – Magjia (Musical-Fest)

1.45K Views2 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

550 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

Aida Cara – T’u shëtit tek grykë e pusit

154 Views1 Comments

Produksion i Musical TV

Dashamir Baruni – backstage (Musical-Fest)

271 Views1 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me Dashamir Barunin i cili mori pjesë në Musical FEST. Kënga e tij “Amanet lene nanën” u transmetua gjatë Puntatës së 2të të këtij festivali të muzikës popullore shqiptare.

Altin Shira – Fjala e fundit është lamtumira (Musical-Fest)

324 Views1 Comments

Altin Shira vjen në Musical-Fest me një këngë me titull "Fjala e fundit është lamtumira"... Deri sa të vijë fjala e fundit, kalojnë shumë momente gëzimi, surpriza por dhe dhimbje. Ndiqni këngën e tij...një baladë shum...

Drita Ukaj – Çokollata

137 Views1 Comments

Produksion i Musical TV

Dionis Delia – Sekreti i dashurisë (Musical-Fest)

168 Views1 Comments

Dionis Delia është këngëtar i muzikës moderne popullore dhe gjithashtu klasike...Kënga e tij flet për "Sekretin e dashurisë". Cili është ky sekret?! Ju ftoj ta ndjekim. Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popu...

Aida Cara & Margarita (Gita) – Shqipëri festoj me ty

693 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni videoklipin më të fundit nga Aida Cara & Margarita (Gita), prodhim i Musical TV, që titullohet “Shqipëri festoj me ty”. Është një këngë kushtuar vendit tonë, Shqipërisë, që njëherazi shpreh mal...

Gazmend Kelmendi – backstage (Musical-Fest)

162 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë “backstage” me Gazmend Kelmendin i cili morri pjesë në Musical FEST në Puntatën e 8të me një këngë dashurie titulluar “Të kam zemër”.

Gena – I kerkova syte e tu

112 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Fahrush Azemi – Njoha nje grua

78 Views0 Comments

Produksion i Musical TVProjekti CAK.

Hysni Klinaku & Morena Band – Fat

146 Views0 Comments

Produksion i Musical TVProjekti CAK.

Irini Qirjako & Enkelejda Arifi – Nusja jone cameri

177 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Dhurata & Halil Aliaj – gjall a dek nusen t’ma bini

575 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një këngë ndryshe me tematikë epike nga veriu i vendit kënduar nga Dhurata & Halil Aliaj. Prodhim i Musical TV.

Barbara Gjokaj – Mos u bëj mangup

322 Views0 Comments

Xhoi & Genti – Cel si gonxhe dashuria ( E DIELL )

110 Views0 Comments

Rovena Stefa – Rrofte shqipja dhe vatani

183 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Renis Lela – Per te djele beje pushim

82 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Jona Kapllanaj – Labes se vogel

85 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Faqja 1 nga 1112345...10...Fundi »