Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Aida Cara & Ymer Bajrami – Veç një herë në jetë

860 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një videoklip të ri nga Aida Cara & Ymer Bajrami që interpretojnë së bashku me këngën “Veç një herë në jetë”. Prodhim i Musical TV Aida Cara është prezantuar në Musical TV edhe me një bashkë...

Juli Cenko – Magjia (Musical-Fest)

1.48K Views2 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Ylli Baka – Magji e dashurisë

494 Views0 Comments

Dule Malindi ft Paro Ziflaj – Dashuri moj hallemadhe

778 Views0 Comments

Swart Production

Barbara Gjokaj – Mos u bëj mangup

326 Views0 Comments

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

557 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

Meçan Kashari & Pamela – Margaritari i Myzeqesë (Official Video)

565 Views0 Comments

Meçan Kashari & Pamela vijnë me klipin e tyre më të fundit titulluar "Margaritari i Myzeqesë" një prodhim i studiove të Musical TV. Ju ftojmë t'i ndiqni. Ideator: Sotir Dushi Sponsor: Jakup Beqiri

Ervisa Toci – Love me like you do (cover)

197 Views0 Comments

Swart Production

Endri Kënga – Martaneshi vend i mirë

280 Views0 Comments

Swart Production

Ylli Baka – backtage (Musical-Fest)

640 Views0 Comments

Djemte e Vjoses – Hidhe vallen nuse

290 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Musical TV – Televizioni juaj

378 Views0 Comments

Njihuni me projektet e reja ne prodhimet Audio dhe Video.Kontaktoni ne +355 69 40 85 888.

Zana Paloja – Do ikësh larg nga unë

226 Views0 Comments

Swart Production

Skënder Hasi – Në muzeun historik

136 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni klipin më të fundit nga Skënder Hasi titulluar “Në muzeun historik”. Skënderi ishte gjithashtu pjesë e Musical FEST dhe kënga e tij “Eja moj bjondinë” u transmetua në Puntatën e 14të.

Murat Cama & Driselda Kanina – Ilaçi që shëron xhanë

457 Views0 Comments

Swart Production

Aida Cara & Margarita (Gita) – Shqipëri festoj me ty

697 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni videoklipin më të fundit nga Aida Cara & Margarita (Gita), prodhim i Musical TV, që titullohet “Shqipëri festoj me ty”. Është një këngë kushtuar vendit tonë, Shqipërisë, që njëherazi shpreh mal...

Dhurata & Halil Aliaj – gjall a dek nusen t’ma bini

589 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një këngë ndryshe me tematikë epike nga veriu i vendit kënduar nga Dhurata & Halil Aliaj. Prodhim i Musical TV.

Hamit Metka & Merushe -pleqerine nuk e dua

294 Views0 Comments

This video is produced by Musical

Abedini – Shpirtin e kam Shqipëri

292 Views0 Comments

Swart Production

Anila Mimani ft. Rati – E imja dashuri (Official Video HD)

359 Views0 Comments

Nje nga prodhimet e Musical TV

Ofertë vetëm 299€: Risilleni këngën tuaj në versionin REMIX

243 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Nëse dëshironi që një ndër këngët tuaja të vjetra, ose tradicionale, ta risillni në një version modern, duke i bërë një REMIX audio&video, dhe duke e risjellë këngën tuaj në vëmendj...

Aida Cara – T’u shëtit tek grykë e pusit

157 Views1 Comments

Produksion i Musical TV

Vida Kunora – Pasha sytë e mi

130 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Faqja 1 nga 1112345...10...Fundi »