Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Aida Cara & Ymer Bajrami – Veç një herë në jetë

867 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një videoklip të ri nga Aida Cara & Ymer Bajrami që interpretojnë së bashku me këngën “Veç një herë në jetë”. Prodhim i Musical TV Aida Cara është prezantuar në Musical TV edhe me një bashkë...

Juli Cenko – Magjia (Musical-Fest)

1.49K Views2 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Ylli Baka – Magji e dashurisë

504 Views0 Comments

Dule Malindi ft Paro Ziflaj – Dashuri moj hallemadhe

790 Views0 Comments

Swart Production

Murat Cama & Driselda Kanina – Ilaçi që shëron xhanë

472 Views0 Comments

Swart Production

Meçan Kashari & Pamela – Margaritari i Myzeqesë (Official Video)

571 Views0 Comments

Meçan Kashari & Pamela vijnë me klipin e tyre më të fundit titulluar "Margaritari i Myzeqesë" një prodhim i studiove të Musical TV. Ju ftojmë t'i ndiqni. Ideator: Sotir Dushi Sponsor: Jakup Beqiri

Barbara Gjokaj – Mos u bëj mangup

333 Views0 Comments

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

568 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

Aida Cara & Margarita (Gita) – Shqipëri festoj me ty

702 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni videoklipin më të fundit nga Aida Cara & Margarita (Gita), prodhim i Musical TV, që titullohet “Shqipëri festoj me ty”. Është një këngë kushtuar vendit tonë, Shqipërisë, që njëherazi shpreh mal...

Dhurata & Halil Aliaj – gjall a dek nusen t’ma bini

606 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një këngë ndryshe me tematikë epike nga veriu i vendit kënduar nga Dhurata & Halil Aliaj. Prodhim i Musical TV.

Ervisa Toci – Love me like you do (cover)

207 Views0 Comments

Swart Production

Endri Kënga – Martaneshi vend i mirë

290 Views0 Comments

Swart Production

Ylli Baka – backtage (Musical-Fest)

651 Views0 Comments

Djemte e Vjoses – Hidhe vallen nuse

299 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Musical TV – Televizioni juaj

393 Views0 Comments

Njihuni me projektet e reja ne prodhimet Audio dhe Video.Kontaktoni ne +355 69 40 85 888.

Zana Paloja – Do ikësh larg nga unë

237 Views0 Comments

Swart Production

Skënder Hasi – Në muzeun historik

138 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni klipin më të fundit nga Skënder Hasi titulluar “Në muzeun historik”. Skënderi ishte gjithashtu pjesë e Musical FEST dhe kënga e tij “Eja moj bjondinë” u transmetua në Puntatën e 14të.

Arben Kasa – Djemtë e Dumresë

370 Views0 Comments

Swart Production

Altin Shira – Fjala e fundit është lamtumira (Musical-Fest)

335 Views1 Comments

Altin Shira vjen në Musical-Fest me një këngë me titull "Fjala e fundit është lamtumira"... Deri sa të vijë fjala e fundit, kalojnë shumë momente gëzimi, surpriza por dhe dhimbje. Ndiqni këngën e tij...një baladë shum...

Hajredin Gjeta – Coming Soon

193 Views0 Comments

Swart Production

Mejreme Kurti – Pa dashuri nuk ka jet (Official Video HD)

326 Views0 Comments

Swart Production

Maya – backstage (Musical-Fest)

403 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë të shkurtër backstage në Musical FEST me Maya-n e cila u prezantua në këtë festival me këngën e saj “24 karat” e cila është një këngë popullore qytetare e kompozuar në bashkëpunim me...

Faqja 1 nga 1112345...10...Fundi »