Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Descending
View:

Gena – I kerkova syte e tu

118 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Aurora Ndoj – Dola jashte po binte shi

103 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Merland Kademi & Xhoi – Kolazh me kenge nga Tepelena

188 Views0 Comments

Orkestra e "E Diell" performon kenget popullore ne version te perpunuar.

Aida Cara – Në zabel të erdha

146 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Juli – Te Kthehesh Ti (Official Video)

90 Views0 Comments

Neta Doko – Vajze shqipetare

89 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Anila Mimani – A ke qene ndonjehere e re

91 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Blerim Gashi – Nikotina

108 Views0 Comments

Produksion i Musical TVProjekti CAK.

Nadi – Xhamadani

97 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Xhoi – E humbur (official music video) 2011 HD

102 Views0 Comments

Produced byLOOK ENTERTAINMENTwww.top-channel.tv music@top-channel.tvLyrics:Ndjej qe vetja me tradheton kur syte e tyre me shikojne, me kerkojekerkojne te fshehten time te zbulojne.Dhe sa here kam shkuar largatje ku ve...

Altin Dajlani – backstage (Musical-Fest)

165 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage me Altin Dajlanin, marrë gjatë xhirimeve të Musical FEST. Altini u prezantua në Musical FEST me një këngë titulluar “Lasdonja” e cila u transmetua në Puntatën e 10të.

DEVIS KAZIU ft. ADI-ORKESTRALE (Musical TV)

268 Views0 Comments

Evgjeni Culli – Ne permet, o ne permet

311 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Irini Qirjako – Te uron babai dhe nena

185 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Valbona Halili…se shpejti ne Musical…

130 Views0 Comments

Produksion i Musical

Ylli Baka – Vajza jetime

106 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka

Xhoi & Kamela – Ti nuk me meriton ( E DIELL )

96 Views0 Comments

Ilia Basho – Kolazh dasme

163 Views0 Comments

Swart Production

Milva Doraci – Nona ngelet non

175 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Aurora Ndoj – Lulja e bjeshkes

93 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Merland Kademi & Xhoi – Kolazh me kenge Tropojane

137 Views0 Comments

Orkestra e "E Diell" performon kenget popullore ne version te perpunuar.

Alma Velaj – Potpuri

121 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Altini – Bjonde Brune (Official Video)

113 Views0 Comments

Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 2)

155 Views0 Comments

Për të gjitha ata prej jush që nuk patët mundësi ta shihni të plotë Puntatën 14 të Musical FEST, e cila u transmetua dje në orën 20:00, ju ftojmë ta shihni atë të plotë. Musical Fest – Puntata 14 (pjesa 1) Music...

Faqja 1 nga 1112345...10...Fundi »