Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Zana Paloja – Do ikësh larg nga unë

218 Views0 Comments

Swart Production

Albana Azizi – Real Love (Official Video)

78 Views0 Comments

Alma Velaj ft Xhezair Elezi (Gjeza) – Ndoshta

192 Views0 Comments

SWART Production

Xhoi & Genti – Cel si gonxhe dashuria ( E DIELL )

110 Views0 Comments

Margarita – Shkove ti

388 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një prodhim të ri nga Musical TV, kënga e Margaritës titulluar “Shkove ti”.

Ingrid Jushi – Xhamadani i kuq si gjaku

128 Views0 Comments

Produced by Top-Channel

DEVIS KAZIU ft. ADI-ORKESTRALE (Musical TV)

221 Views0 Comments

Aida Cara & Margarita (Gita) – Shqipëri festoj me ty

693 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni videoklipin më të fundit nga Aida Cara & Margarita (Gita), prodhim i Musical TV, që titullohet “Shqipëri festoj me ty”. Është një këngë kushtuar vendit tonë, Shqipërisë, që njëherazi shpreh mal...

Altin Dajlani – backstage (Musical-Fest)

131 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage me Altin Dajlanin, marrë gjatë xhirimeve të Musical FEST. Altini u prezantua në Musical FEST me një këngë titulluar “Lasdonja” e cila u transmetua në Puntatën e 10të.

Antre – Syzeza

74 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Hajredin Gjeta – Coming Soon

179 Views0 Comments

Swart Production

Elisabeta Marku – Djalin sot po e marton

219 Views0 Comments

SWART Production

Visar Peja – Kurbet

124 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Blerim Gashi – Nikotina

97 Views0 Comments

Produksion i Musical TVProjekti CAK.

Barbana – Nuse qafegastare

79 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

550 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

Irini Qirjako & Enkelejda Arifi – Nusja jone cameri

177 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Irini Qirjako – Te uron babai dhe nena

142 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Hamit Metka & Merushe -pleqerine nuk e dua

289 Views0 Comments

This video is produced by Musical

Dashamir Baruni – Testegjyli

293 Views0 Comments

Muzika, teksti: Dashamir Barbuni Orkestroi: Ilir Balla Këndon: Dashamir Barbuni Ky videoklip është prodhim i Musical TV.

Adelina Ndoj – Gjith gjynahet t’i kam fal

46 Views0 Comments

SWART Production

Flaka, Landi, Mariza & Vedat – Kolazh me kenge Shkodrane

95 Views0 Comments

Produced by Top-Channel

Albert Dani – Fustani i bardhë

114 Views0 Comments

SWART Production

Faqja 1 nga 1112345...10...Fundi »