Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Albert Imeraj – Çika zemrës

217 Views0 Comments

SWART Production

Lek Pecnikaj – A ia din renin burrnise

89 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Katerina – Mashkullore e Gjirokaster

75 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Hafir Mziu – Te ura e vjetër

116 Views0 Comments

Bujar Cici – Ia le cunit amanet

75 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Mariza Ikonomi & Merland Kademi – Kolazh me kenge nga Permeti

120 Views0 Comments

Orkestra e "E Diell" performon kenget popullore ne version te perpunuar.

Murat Cama & Driselda Kanina – Ilaçi që shëron xhanë

457 Views0 Comments

Swart Production

Kujtim Shehu – Shoqnia dhendrit

73 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Barabar Band – Instrumentale

72 Views0 Comments

Produced by Top-Channel. Emisioni BlueJeans.

Xhoi – E humbur (official music video) 2011 HD

97 Views0 Comments

Produced byLOOK ENTERTAINMENTwww.top-channel.tv music@top-channel.tvLyrics:Ndjej qe vetja me tradheton kur syte e tyre me shikojne, me kerkojekerkojne te fshehten time te zbulojne.Dhe sa here kam shkuar largatje ku ve...

Eglantina Toska – Hajde moj manushe

83 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Neta Doko – Vajze shqipetare

83 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Mira Janji – Bilbilejte

84 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Ylli Baka – Vajza jetime – Remix by Musical (official video)

124 Views0 Comments

This remix is made by Musical TV. Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka

Irma Libohova – Ta fala zemren

93 Views0 Comments

Produced by Top-Channel

Anila Mimani ft. Rati – E imja dashuri (Official Video HD)

359 Views0 Comments

Nje nga prodhimet e Musical TV

Xhoi & Genti – Cel si gonxhe dashuria ( E DIELL )

111 Views0 Comments

MAYA – CA CA CA ( Official Audio )

83 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

Milva Doraci – Nona ngelet non

135 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Juli Cenko – Magjia (Musical-Fest)

1.48K Views2 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Beke Nikqi – Sa zemra i mban ti (Musical-Fest)

146 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Irini Qirjako & Enkelejda Alushi – coming soon…

140 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Altin Shira – Te them me fal

125 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Faqja 1 nga 1112345...10...Fundi »