Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Juli Cenko – Magjia (Musical-Fest)

1.44K Views2 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Aida Cara & Ymer Bajrami – Veç një herë në jetë

843 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një videoklip të ri nga Aida Cara & Ymer Bajrami që interpretojnë së bashku me këngën “Veç një herë në jetë”. Prodhim i Musical TV Aida Cara është prezantuar në Musical TV edhe me një bashkë...

Dule Malindi ft Paro Ziflaj – Dashuri moj hallemadhe

742 Views0 Comments

Swart Production

Aida Cara & Margarita (Gita) – Shqipëri festoj me ty

689 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni videoklipin më të fundit nga Aida Cara & Margarita (Gita), prodhim i Musical TV, që titullohet “Shqipëri festoj me ty”. Është një këngë kushtuar vendit tonë, Shqipërisë, që njëherazi shpreh mal...

Ylli Baka – backtage (Musical-Fest)

618 Views0 Comments

Dhurata & Halil Aliaj – gjall a dek nusen t’ma bini

564 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një këngë ndryshe me tematikë epike nga veriu i vendit kënduar nga Dhurata & Halil Aliaj. Prodhim i Musical TV.

Meçan Kashari & Pamela – Margaritari i Myzeqesë (Official Video)

555 Views0 Comments

Meçan Kashari & Pamela vijnë me klipin e tyre më të fundit titulluar "Margaritari i Myzeqesë" një prodhim i studiove të Musical TV. Ju ftojmë t'i ndiqni. Ideator: Sotir Dushi Sponsor: Jakup Beqiri

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

539 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

Anjeza Ndoj – Vendet e mia

531 Views0 Comments

Motive popullore pukjane - Vendet e mia Këndon: Anjeza Ndoj Teksti: Gjovalin Dushaj Orkestroi: Genti Lako

Ylli Baka – Magji e dashurisë

476 Views0 Comments

Murat Cama & Driselda Kanina – Ilaçi që shëron xhanë

433 Views0 Comments

Swart Production

Margarita – Shkove ti

385 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një prodhim të ri nga Musical TV, kënga e Margaritës titulluar “Shkove ti”.

Maya – backstage (Musical-Fest)

375 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë të shkurtër backstage në Musical FEST me Maya-n e cila u prezantua në këtë festival me këngën e saj “24 karat” e cila është një këngë popullore qytetare e kompozuar në bashkëpunim me...

Elisabeta Marku – Një dite vere

368 Views0 Comments

Elisabeta Marku vjen me videoklipin e saj më të fundit titulluar “Një dite vere” SWART Production

Musical TV – Televizioni juaj

348 Views0 Comments

Njihuni me projektet e reja ne prodhimet Audio dhe Video.Kontaktoni ne +355 69 40 85 888.

Vida Kunora – backstage (Musical-Fest)

345 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me Vida Kunora gjatë Musical FEST. Ajo u prezantua në këtë festival me këngën e saj “Ka ra dielli, ka ra hana” por rishtazi prezantoi edhe videklipin e saj më të fundit “...

Arben Kasa – Djemtë e Dumresë

337 Views0 Comments

Swart Production

Anila Mimani ft. Rati – E imja dashuri (Official Video HD)

335 Views0 Comments

Nje nga prodhimet e Musical TV

Altin Shira – Fjala e fundit është lamtumira (Musical-Fest)

317 Views1 Comments

Altin Shira vjen në Musical-Fest me një këngë me titull "Fjala e fundit është lamtumira"... Deri sa të vijë fjala e fundit, kalojnë shumë momente gëzimi, surpriza por dhe dhimbje. Ndiqni këngën e tij...një baladë shum...

Barbara Gjokaj – Mos u bëj mangup

314 Views0 Comments

Valbona Halili – Milioneri (Official Video HD)

308 Views0 Comments

Prodhim i Musical TV

Sala Bekteshi – Një kafe

307 Views0 Comments

Swart Production

Drita Ukaj – backstage (Musical-Fest)

294 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage me Drita Ukaj, marrë gjatë xhirimeve të Musical FEST. Drita u prezantua në Musical FEST me një “Kolazh shkodran” i cili u transmetua në Puntatën e 9të. Gjithashtu, ju ftojm...

Faqja 1 nga 1112345...10...Fundi »