Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

CAK – klipet e reja te prodhuara ne MUSICAL

99 Views0 Comments

Produksion i Musical

Saranda – Bote portokalle

93 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Xhoi – Ne cdo zemer njehere troket ( E DIELL)

207 Views0 Comments

MAYA – CA CA CA ( Official Audio )

96 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

Bahria Kamerolli – Xhane o xhane

132 Views0 Comments

Swart Production

Linda – 1000 puthje

103 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Altin Ranxha – Djemtë shkojnë në kurbet

127 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Merland Kademi & Xhoi – Shqiperi o nena ime

94 Views0 Comments

Produced by Top-Channel

Ylli Baka – Rrugët e fatit (official video)

251 Views0 Comments

Produksion i Musical TV Projekti CAK. Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka

Altin Goci – Hej Hej (Official Video)

99 Views0 Comments

Zana Paloja – Pa ty (Musical-Fest)

188 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Murat Cama – Lum si ajo derë e lart (Musical TV)

147 Views0 Comments

Murat Cama & Ferd Mjeshtri vijnë me këngën e tyre "Lum si ajo derë", një prodhim i ri nga Musical TV. Ju ftojmë ta ndiqni.

Adelina Ndoj – Gjith gjynahet t’i kam fal

93 Views0 Comments

SWART Production

Barbana – Nuse qafegastare

99 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Eda – Po te bej rixha mor cun

114 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Argjend & Flori Lloga – Potpuri

149 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

MusicAL Television

77 Views0 Comments

Albanian Music Jingle

Vesa LUMA – Luaj ( E DIELL )

109 Views0 Comments

Vida Kunora – backstage (Musical-Fest)

401 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me Vida Kunora gjatë Musical FEST. Ajo u prezantua në këtë festival me këngën e saj “Ka ra dielli, ka ra hana” por rishtazi prezantoi edhe videklipin e saj më të fundit “...

Albert Imeraj – Çika zemrës

240 Views0 Comments

SWART Production

Anila Lilaj – Kthehu

106 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Silva Gunbardhi – Urome baba

128 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Irini Qirjako & Enkelejda Alushi – coming soon…

164 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Antre – Borzilok

178 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Faqja 10 nga 11« Fillimi...7891011