Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Vida Kunora – backstage (Musical-Fest)

401 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me Vida Kunora gjatë Musical FEST. Ajo u prezantua në këtë festival me këngën e saj “Ka ra dielli, ka ra hana” por rishtazi prezantoi edhe videklipin e saj më të fundit “...

Albert Imeraj – Çika zemrës

240 Views0 Comments

SWART Production

Anila Lilaj – Kthehu

106 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Silva Gunbardhi – Urome baba

128 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Irini Qirjako & Enkelejda Alushi – coming soon…

164 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Antre – Borzilok

178 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Fahrije Zogaj – Sa do t’pres (Official Video HD)

240 Views0 Comments

Muzika: Gezim Mneri Teksti: Gezim Mneri Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)

MAYA – 24 KARAT ( Official Audio )

110 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

Sala Bekteshi – Një kafe

331 Views0 Comments

Swart Production

Lori – Miresevjen

83 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Indrit Mlika – Kolazh me kenge shkodrane

92 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Xhoi & Merland Kademi – Xhamadani i kuq si gjaku

105 Views0 Comments

Produced by Top-Channel

Mariola – Jam Vlonjate – Remix by Musical (offcial video)

140 Views0 Comments

This Remix is made by Musical TV

Barbana – Xinxilushe

88 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Eglantina Toska – Hajde moj manushe

92 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Murat Cama – Dy pale saze delvinjote

124 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Vida Kunora – Dranofille

123 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

TOP MEDIA – Kenget e rinise (2008)

101 Views0 Comments

Alma Velaj ft Xhezair Elezi (Gjeza) – Ndoshta

225 Views0 Comments

SWART Production

Agim Zeqo – kenge per baba selmanin

157 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Emmy – Kenga e bilbilit

94 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Hysni Klinaku & Morena Band – Fat

174 Views0 Comments

Produksion i Musical TVProjekti CAK.

Irini Qirjako & Enkelejda Arifi – Nusja jone cameri

218 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Antre – Syzeza

87 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV

Faqja 3 nga 1112345...10...Fundi »