Category: Promo

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Altin Shira – Fjala e fundit është lamtumira (Musical-Fest)

349 Views1 Comments

Altin Shira vjen në Musical-Fest me një këngë me titull "Fjala e fundit është lamtumira"... Deri sa të vijë fjala e fundit, kalojnë shumë momente gëzimi, surpriza por dhe dhimbje. Ndiqni këngën e tij...një baladë shum...

Dashamir Baruni – Testegjyli

312 Views0 Comments

Muzika, teksti: Dashamir Barbuni Orkestroi: Ilir Balla Këndon: Dashamir Barbuni Ky videoklip është prodhim i Musical TV.

Fahrije Zogaj – Sa do t’pres (Official Video HD)

236 Views0 Comments

Muzika: Gezim Mneri Teksti: Gezim Mneri Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)

MAYA – Miro Tërbaçi ( Official Audio )

113 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

MAYA – Do këndoj ( Official Audio )

93 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

MAYA – CA CA CA ( Official Audio )

92 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

Hamit Metka & Merushe -pleqerine nuk e dua

313 Views0 Comments

This video is produced by Musical

Anila Mimani ft. Rati – E imja dashuri (Official Video HD)

395 Views0 Comments

Nje nga prodhimet e Musical TV

MAYA – Java 7 e unë 8 ( Official Video )

93 Views0 Comments

Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Maya

Musical new video frames…

92 Views0 Comments

Te gjithe artistet jane bere pjese e Musical duke prodhuar videot e reja ne projektin CAK...

ANI – O divjake e bukur

37 Views0 Comments

Produksion i Musical

Adriana Koreta – Nata e madhe

244 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Irini Qirjako & Enkelejda Arifi – Nusja jone cameri

211 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Irini Qirjako & Enkelejda Alushi – coming soon…

160 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

CAK – klipet e reja te prodhuara ne MUSICAL

97 Views0 Comments

Produksion i Musical

Drita Ukaj – Çokollata

161 Views1 Comments

Produksion i Musical TV

Valbona Halili…se shpejti ne Musical…

128 Views0 Comments

Produksion i Musical

Musical FEST – Festivali i Muzikës Folklorike Shqiptare

58 Views0 Comments

Në muajin shtator do të prezantohet MUSICAL-FEST në Musical TV. Ftojmë artistët e interesuar të na kontaktojnë në +355 69 40 85 888, ose në "musicalfest@top-channel.tv".

Bujar Qamili & Xeni – Dy bylbyla ne nje gem

149 Views0 Comments

Kjo video eshte prodhuar nga Musical TV.

Silvana Dollapi – Po martohemi

193 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Albina Jahjaga – Pse gabove

196 Views0 Comments

Produksion i Musical

Visar Peja – Kurbet

139 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Enkelejda Alushi – Dhëndër bëhesh sot

319 Views0 Comments

Këngëtarja me prejardhje çame, Enkelejda Alushi-Arifi, pa dyshim është ndër këngëtaret më të adhuruara në Kosovë dhe më larg dhe konsiderohet si këngëtarja e vajit dhe e mallit, por edhe e optimizmit dhe sharmit skeni...

Gjon LLeshi – O sa keq

111 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Faqja 4 nga 11« Fillimi...23456...10...Fundi »