Category: Të reja & njoftime

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical-FEST: Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare

1.44K Views18 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Mira Janji – Dancing all night (Official Video)

285 Views6 Comments

Kemi kënaqësinë t’ju prezantojmë me videoklipin më të fundit nga Mira Janji, realizuar mjeshtërisht nga regjizori i mirënjohur Alexander që në bashkëpunim me Musical TV po realizojnë disa projekte të tilla (shihni pak...

Musical Fest – Puntata 3 (pjesa 3)

415 Views4 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 13 (përmbledhje)

220 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në radhë të parë “Gëzuar festen e 101 vjetorit të Pavarësisë! Gëzu...

Musical FEST – Puntata 3 (përmbledhje)

216 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në këtë “Puntatë të tretë” u prezantuan gjashtë këngëtarë të tje...

Musical FEST – Puntata 12 (përmbledhje)

197 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Genc Muhja – “Në bahçen tande unë të njoha” “N'bahçen tande unë...

Çfarë po ndodh mbas xhirimeve të Musical FEST-it

2.52K Views1 Comments

Xhirimet e Musical FEST ishin një sukses i vërtetë për vetë faktin se morën pjesë rreth 100 këngëtarë të muzikës popullore nga të gjitha viset shqiptare e më tej. Pjesëmarrësit prezantuan këngë plotësisht të reja si d...

Altin Sulku – Backstage (Musical-Fest)

122 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Së shpejti vjen “Musical Radio”

140 Views1 Comments

Përshëndetje Miq. Së shpejti vjen "Musical Radio" në frekuencën 97.3 mghz në Tiranë, Durrës, etj, dhe në Digitalb (free). Kjo radio do të prezantojë muzikën shqiptare moderne popullore. Artistët do të kenë një r...

Silva Gunbardhi – Vdeksha une per syrin tend (Musical-Fest)

180 Views1 Comments

Skena do ndryshoje tashme per nje tjeter performance. Do te ndiqni nje kengetare qe ka thyer rekorde nder artistet shqiptare, Silva Gunbardhi!!! Nje skenografi qe i pershtatet me se miri kenges se saj... "Vdeksha une ...

Musical Fest – Puntata 3 (pjesa 2)

91 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Andrea Vesho së shpejti në Musical-Fest

190 Views1 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Blerim Gashi – Nafaka (Musical-Fest)

213 Views1 Comments

Shikues te dashur tani do shihni performancen e kengetarit Blerim Gashi. "Nafaka" eshte titulli i kenges... Nuk po ju themi me teper detaje, shiheni me mire vete . Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore...

Musical Fest – Puntata 1 (pjesa 1)

129 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 14 (përmbledhje)

261 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 14-të të Musical-Fes...

Musical FEST – Puntata 7 (përmbledhje)

172 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Ani Myzeqarja – “Jo jo s'bëj shaka” Miq te MUSICAL-FEST është m...

Musical Fest – Puntata 1 (pjesa 2)

96 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 15 (përmbledhje)

423 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 15-të të Musical-Fes...

Altin Sulku – Amaneti (Musical-Fest)

239 Views1 Comments

"Amaneti" eshte kenga qe vjen ne Musical - Fest... E sjell nje kengetar shume i mire, Altin Sulku!!! Per te kuptuar se per cfare flet kenga ju ftojme ta ndiqni live  Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullo...

Musical Fest – Puntata 8 (pjesa 2)

172 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 8 (pjesa 1)

121 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical-Fest – Puntata 2 (pjesa 2)

116 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Puntata 4 – Pjesa 3 (Musical-Fest)

85 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Eli Malaj – Backstage (Musical-Fest)

139 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Faqja 1 nga 512345