Category: Të reja & njoftime

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Blerim Gashi – Nafaka (Musical-Fest)

208 Views1 Comments

Shikues te dashur tani do shihni performancen e kengetarit Blerim Gashi. "Nafaka" eshte titulli i kenges... Nuk po ju themi me teper detaje, shiheni me mire vete . Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore...

Çfarë po ndodh mbas xhirimeve të Musical FEST-it

2.49K Views1 Comments

Xhirimet e Musical FEST ishin një sukses i vërtetë për vetë faktin se morën pjesë rreth 100 këngëtarë të muzikës popullore nga të gjitha viset shqiptare e më tej. Pjesëmarrësit prezantuan këngë plotësisht të reja si d...

Zana Paloja – Do ikësh larg nga unë

210 Views0 Comments

Swart Production

Musical-Fest 2013

201 Views0 Comments

Musical Fest ka filluar tashme...

Musical FEST – Puntata 14 (përmbledhje)

257 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 14-të të Musical-Fes...

Silva Gunbardhi – Vdeksha une per syrin tend (Musical-Fest)

178 Views1 Comments

Skena do ndryshoje tashme per nje tjeter performance. Do te ndiqni nje kengetare qe ka thyer rekorde nder artistet shqiptare, Silva Gunbardhi!!! Nje skenografi qe i pershtatet me se miri kenges se saj... "Vdeksha une ...

Musical Fest – Puntata 8 (pjesa 2)

166 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical-FEST: Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare

1.43K Views18 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Blerim Gashi – Backstage (Musical-Fest)

164 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 7 (pjesa 1)

148 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Së shpejti “Musical Radio” në frekuencën 97.3 mghz

167 Views0 Comments

Përshëndetje miq. Së shpejti vjen "Musical Radio" në frekuencën 97.3 mghz në Tiranë, Durrës, etj, dhe në Digitalb (free). Kjo radio do të prezantojë muzikën shqiptare moderne popullore. Artistët do të kenë një r...

Ofertë vetëm 299€: Risilleni këngën tuaj në versionin REMIX

240 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Nëse dëshironi që një ndër këngët tuaja të vjetra, ose tradicionale, ta risillni në një version modern, duke i bërë një REMIX audio&video, dhe duke e risjellë këngën tuaj në vëmendj...

Altin Sulku – Amaneti (Musical-Fest)

235 Views1 Comments

"Amaneti" eshte kenga qe vjen ne Musical - Fest... E sjell nje kengetar shume i mire, Altin Sulku!!! Per te kuptuar se per cfare flet kenga ju ftojme ta ndiqni live  Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullo...

Bujar Qamili së shpejti në Musical-Fest

184 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Eli Malaj – Sa te dua (Musical Fest)

185 Views0 Comments

Surprizat ne Musical - Fest vazhdojne te n'a befasojne si ne kenge ashtu edhe ne performance. Kengetarja e radhes, Eli Malaj vjen ne nje format shume terheqes per te gjithe ne... "Sa te dua" Musical-Fest, Festivali...

Musical Fest – Puntata 7 (pjesa 3)

72 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 11 (përmbledhje)

176 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Artan Bakija – “Arshiku” E hapim këtë puntatë me një këngëtar i...

Musical Fest – Puntata 3 (pjesa 3)

411 Views4 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Shkurte Fejza së shpejti në Musical-Fest

215 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Silva Gunbardhi – Backstage (Musical-Fest)

144 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 6 (përmbledhje)

141 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Bujar Qamili - "Hajde sonte rri me mu" Po e startojmë këtë even...

Alfred Mersini së shpejti në Musical-Fest

174 Views0 Comments

Alfred Mersini është këngëtar i muzikës popullore me banim në Gjermani i cili do të paraqitet në Musical FEST me një këngë të re të cilën ia ka kushtuar Korçës. Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqi...

Musical Fest – Puntata 9 (pjesa 1)

122 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Backstage në Musical-FEST

267 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Faqja 1 nga 512345