Category: Të reja & njoftime

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Artan Bakija së shpejti në Musical-Fest

112 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Musical FEST – Puntata 14 (përmbledhje)

269 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 14-të të Musical-Fes...

Bujar Qamili së shpejti në Musical-Fest

190 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Andrea Vesho së shpejti në Musical-Fest

201 Views1 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Shqiponja Muhaxheri së shpejti në Musical-Fest

145 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Puntata 4 – Pjesa 1 (Musical-Fest)

119 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 10 (përmbledhje)

234 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Vida Kunora – “Ka ra dielli, ka ra hana” E startojmë këtë punta...

Musical FEST – Puntata 3 (përmbledhje)

218 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në këtë “Puntatë të tretë” u prezantuan gjashtë këngëtarë të tje...

Musical-Fest – puntata 2 (pjesa 3)

107 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical-FEST: Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare

1.46K Views18 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Ani Myzeqarja…Se shpejti ne Musical TV

120 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Ofertë vetëm 299€: Risilleni këngën tuaj në versionin REMIX

244 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Nëse dëshironi që një ndër këngët tuaja të vjetra, ose tradicionale, ta risillni në një version modern, duke i bërë një REMIX audio&video, dhe duke e risjellë këngën tuaj në vëmendj...

Musical Fest – Puntata 1 (pjesa 3)

105 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Valbona Halili së shpejti në Musical-Fest

76 Views0 Comments

Valbona Halili do të prezantohet në Musical FEST me këngën e saj më të re. Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në kë...

Musical Fest se shpejti…

104 Views0 Comments

Festivali i muzikes popullore shqiptare vjen se shpejti ne Musical TV. Kontaktoni ne +355 69 40 85 888

Musical FEST fillon sonte 20:00 – Musical TV

82 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical TV, Sot në mbrëmje në orën 20.00 starton MUSICAL-FEST. Emisionin dhe videot e këngëtarëve do të keni mundësi t'i ndiqni në kohë reale edhe në Facebook dhe në YouTube. Do t'ju shoqë...

Musical FEST – Puntata 15 (përmbledhje)

437 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 15-të të Musical-Fes...

Musical Fest – Puntata 12 (pjesa 1)

172 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Backstage në Musical-Fest

126 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Edi Ermeni së shpejti në Musical-Fest

119 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Djemte e Vjoses së shpejti në Musical-Fest

183 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...

Musical FEST – Puntata 5 (përmbledhje)

212 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në këtë “Puntatë të pestë” u prezantuan gjashtë këngëtarë të tje...

Altin Sulku – Amaneti (Musical-Fest)

252 Views1 Comments

"Amaneti" eshte kenga qe vjen ne Musical - Fest... E sjell nje kengetar shume i mire, Altin Sulku!!! Per te kuptuar se per cfare flet kenga ju ftojme ta ndiqni live  Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullo...

Ervin Bushati – Backstage (Musical-Fest)

106 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Faqja 1 nga 512345