Category: Të reja & njoftime

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical Fest – Puntata 1 (pjesa 2)

102 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Musical Fest – Puntata 1 (pjesa 1)

136 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Blerim Gashi – Backstage (Musical-Fest)

185 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Ervin Bushati – Backstage (Musical-Fest)

109 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Fatjeta Barbullushi – Backstage (Musical-Fest)

98 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Silva Gunbardhi – Backstage (Musical-Fest)

165 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Eli Malaj – Backstage (Musical-Fest)

158 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Fatjeta Barbullushi – Ku ta dije ti (Musical-Fest)

113 Views0 Comments

Kengetarja e cila do mbylle puntaten e sotme ne Musical-Fest eshte Fatjeta Barbullushi. Kjo kengtare me nje ze shume te vecante do kendoje nje balade dashurie "Ku ta dije ti"... Interpretim fantastik!!! Musical-Fes...

Altin Sulku – Amaneti (Musical-Fest)

265 Views1 Comments

"Amaneti" eshte kenga qe vjen ne Musical - Fest... E sjell nje kengetar shume i mire, Altin Sulku!!! Per te kuptuar se per cfare flet kenga ju ftojme ta ndiqni live  Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullo...

Eli Malaj – Sa te dua (Musical Fest)

219 Views0 Comments

Surprizat ne Musical - Fest vazhdojne te n'a befasojne si ne kenge ashtu edhe ne performance. Kengetarja e radhes, Eli Malaj vjen ne nje format shume terheqes per te gjithe ne... "Sa te dua" Musical-Fest, Festivali...

Blerim Gashi – Nafaka (Musical-Fest)

240 Views1 Comments

Shikues te dashur tani do shihni performancen e kengetarit Blerim Gashi. "Nafaka" eshte titulli i kenges... Nuk po ju themi me teper detaje, shiheni me mire vete . Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore...

Silva Gunbardhi – Vdeksha une per syrin tend (Musical-Fest)

201 Views1 Comments

Skena do ndryshoje tashme per nje tjeter performance. Do te ndiqni nje kengetare qe ka thyer rekorde nder artistet shqiptare, Silva Gunbardhi!!! Nje skenografi qe i pershtatet me se miri kenges se saj... "Vdeksha une ...

Altin Sulku – Backstage (Musical-Fest)

135 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Ervin Bushati – Mele karamele (Musical-Fest)

115 Views1 Comments

Miq te dashur, kete festival madheshtor do ta nise kengetari shume i dashur Ervin Bushati... Do te shihni nje performance perfekte nga ai dhe balerinet ne skene... " Mele karamele" :))) Musical-Fest, Festivali Mode...

Musical FEST fillon sonte 20:00 – Musical TV

84 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical TV, Sot në mbrëmje në orën 20.00 starton MUSICAL-FEST. Emisionin dhe videot e këngëtarëve do të keni mundësi t'i ndiqni në kohë reale edhe në Facebook dhe në YouTube. Do t'ju shoqë...

Prezantimi i projektit “LIVE MUSICAL”

114 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical TV, Nëse dëshironi të bëni një koncert televiziv me muzikë "LIVE", me orkestrën tuaj, ose me një ndër orkestrat e Top-Channel, “unplugged” ose me orkestër super të madhe, dhe të transmet...

Prezantimi i projektit “RECITAL”

88 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical TV, Kemi kënaqësinë t’ju prezantojmë me projektin tonë “RECITAL”. Ky shërbim ka për synim t’i ofrojë çdo artisti mundësinë dhe mbështetjen për të bërë një koncert recital për transmetim ...

Musical-FEST fillon transmetimet nga data 16 nëntor në Musical TV

90 Views0 Comments

Përshëndetje miq të dashur, Ju njoftojmë se Festivali i muzikës popullore shqiptare Musical FEST fillon transmetimet në datën 16 nëntor  deri në 30 nëntor në stacionin Musical TV. Festivali do të prezantojë rret...

Musical-FEST së shpejti në Musical TV

1.40K Views0 Comments

Festivali modern i muzikës popullore shqiptare Musical-FEST, vjen së shpejti në Musical TV. Do të jetë një eveniment madhështor, i cili për herë të parë do ta sjelle muzikën popullore shqiptare në një tjetër standard....

Çfarë po ndodh mbas xhirimeve të Musical FEST-it

2.71K Views1 Comments

Xhirimet e Musical FEST ishin një sukses i vërtetë për vetë faktin se morën pjesë rreth 100 këngëtarë të muzikës popullore nga të gjitha viset shqiptare e më tej. Pjesëmarrësit prezantuan këngë plotësisht të reja si d...

Back Stage – Musical FEST

256 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Backstage në Musical-FEST

290 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Backstage at Musical-Fest

263 Views0 Comments

Prapaskenat me pergatitjet per Musical Fest

Backstage në Musical-Fest

137 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Faqja 3 nga 512345