Drita Ukaj – backstage (Musical-Fest)

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage me Drita Ukaj, marrë gjatë xhirimeve të Musical FEST. Drita u prezantua në Musical FEST me një “Kolazh shkodran” i cili u transmetua në Puntatën e 9të. Gjithashtu, ju ftojmë të shihni edhe dy videklipe nga kjo këngëtare, përkatësisht: “Çokollata” dhe “As fejesën, as martesën”.

0 comments