Tag: Andrea Vesho

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Andrea Vesho – Dashuri e parë (Musical-Fest)

410 Views0 Comments

Andrea na dërgoi një përshëndetje me video përpara fillimit të Musical FEST dhe tani ju ftojmë ta shijoni performancën e tij në Musical FEST me këngën “Dashuri e parë”.

Andrea Vesho së shpejti në Musical-Fest

214 Views1 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...