Tag: Artan Bakija

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Artan Bakija – backstage (Musical-Fest)

329 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me këngëtarin Artan Bakija i cili mori pjesë në Musical FEST. Kënga e tij “Arshiku” u transmetua gjatë Puntatës së 11të të këtij festivali të muzikës popullore shqiptare....

Musical FEST – Puntata 11 (përmbledhje)

192 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Artan Bakija – “Arshiku” E hapim këtë puntatë me një këngëtar i...

Artan Bakija – Arshiku (Musical-Fest)

197 Views2 Comments

E hapim këtë puntatë me një këngëtar i cili vjen nga Kosova për të marrë pjesë në Musical-Fest..."Arshiku" është kënga me të cilën do të performojë Artan Bakija :) Ju ftoj ta ndiqni :) Musical-Fest, Festivali Moder...

Artan Bakija së shpejti në Musical-Fest

117 Views0 Comments

Çfarë është Musical Fest? Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga...

Artan Bakija – Me k’to men nuk mahet shpia

110 Views0 Comments

Produksion i Musical TV

Artan Bakija – Binte shiu pika pika

175 Views0 Comments

Produksion i Musical TV