Tag: Backstage

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Ergys Hyka – backstage (Musical-Fest)

523 Views2 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage të shkurtër me këngëtarin Ergys Hyka. Ai mori pjesë në Musical FEST dhe u transmetua në Puntatën e 13të të këtij festivali me këngën “Beqarisë i erdhi fundi”.

Artan Bakija – backstage (Musical-Fest)

312 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me këngëtarin Artan Bakija i cili mori pjesë në Musical FEST. Kënga e tij “Arshiku” u transmetua gjatë Puntatës së 11të të këtij festivali të muzikës popullore shqiptare....

Edmond Muho – backstage (Musical-Fest)

271 Views0 Comments

Ju ftojmë të shihni një intervistë të shkurtër me Edmond Muho i cili mori pjesë në Musical FEST. Kënga e tij “Lulja” u transmetua gjatë Puntatës së 12të të këtij festivali të muzikës popullore shqiptare.

Altin Dajlani – backstage (Musical-Fest)

149 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage me Altin Dajlanin, marrë gjatë xhirimeve të Musical FEST. Altini u prezantua në Musical FEST me një këngë titulluar “Lasdonja” e cila u transmetua në Puntatën e 10të.

Drita Ukaj – backstage (Musical-Fest)

314 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage me Drita Ukaj, marrë gjatë xhirimeve të Musical FEST. Drita u prezantua në Musical FEST me një “Kolazh shkodran” i cili u transmetua në Puntatën e 9të. Gjithashtu, ju ftojm...

Gazmend Kelmendi – backstage (Musical-Fest)

176 Views1 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë “backstage” me Gazmend Kelmendin i cili morri pjesë në Musical FEST në Puntatën e 8të me një këngë dashurie titulluar “Të kam zemër”.

Enkelejda & Hysni Alushi – backstage (Musical-Fest)

187 Views1 Comments

Ju ftojmë të shihni edhe një intervistë backstage me Enkelejda & Hysni Alushi gjatë Musical FEST. Ata morën pjesë në Musical FEST dhe u transmetua në Puntatën e 12të të këtij festivali me një “kolazh” popullor.

Musical FEST – Puntata 1 (përmbledhje)

206 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në këtë “Puntatë të parë” u prezantuan pesë këngëtarët e parë të...

Blerim Gashi – Backstage (Musical-Fest)

180 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Ervin Bushati – Backstage (Musical-Fest)

107 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Fatjeta Barbullushi – Backstage (Musical-Fest)

98 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Silva Gunbardhi – Backstage (Musical-Fest)

160 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Eli Malaj – Backstage (Musical-Fest)

154 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Altin Sulku – Backstage (Musical-Fest)

131 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare.

Backstage në Musical-FEST

286 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.

Backstage at Musical-Fest

260 Views0 Comments

Prapaskenat me pergatitjet per Musical Fest

Backstage në Musical-Fest

134 Views0 Comments

Prapaskenat gjatë përgatitjeve të Musical FEST. Video prodhim i Musical TV.