Tag: Bujar Qamili

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Bujar Qamili – Mi dhe flakë mallit tim (Musical-Fest)

266 Views0 Comments

Bujar Qamili vjen me një këngë të re në Musical FEST "Mi dhe flakë mallit tim"

Bujar Qamili – M’i dhe flakë mallit tim (Musical-Fest)

217 Views1 Comments

Po e startojmë këtë event me një ndër artistet më të mirënjohur të muzikës popullore shqiptare. Ai ka kontribuar për vite me radhë në muzikën tonë, duke prezantuar Shqipërinë në të gjithë botën me zërin dhe muzikën e ...

Musical FEST – Puntata 6 (përmbledhje)

166 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Bujar Qamili - "Hajde sonte rri me mu" Po e startojmë këtë even...

Çfarë po ndodh mbas xhirimeve të Musical FEST-it

2.78K Views1 Comments

Xhirimet e Musical FEST ishin një sukses i vërtetë për vetë faktin se morën pjesë rreth 100 këngëtarë të muzikës popullore nga të gjitha viset shqiptare e më tej. Pjesëmarrësit prezantuan këngë plotësisht të reja si d...

Bujar Qamili së shpejti në Musical-Fest

198 Views0 Comments

Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në këtë projekt do të marrin pjesë rreth 150 artistë nga të gjitha krahinat shqipfo...