Tag: Drita Ukaj

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Drita Ukaj – backstage (Musical-Fest)

332 Views0 Comments

Ju ftojmë të ndiqni një intervistë backstage me Drita Ukaj, marrë gjatë xhirimeve të Musical FEST. Drita u prezantua në Musical FEST me një “Kolazh shkodran” i cili u transmetua në Puntatën e 9të. Gjithashtu, ju ftojm...

Musical FEST – Puntata 9 (përmbledhje)

197 Views0 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Kujtim Shehu – “Potpuri e Shqipërisë së Mesme” Kujtim Shehu ësh...

Drita Ukaj – Kolazh shkodran (Musical-Fest)

269 Views2 Comments

Është momenti që të sjellim te ju shikues këngë të Shqipërisë së Veriut, më saktë një kolazh shkodran nga Drita Ukaj… Potpuri Shkodrane Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Drita Ukaj – Çokollata

167 Views1 Comments

Produksion i Musical TV

Drita Ukaj – As fejesën, as martesën

105 Views0 Comments

Produksion i Musical TV Projekti CAK.