Tag: Evzi Kaja

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Evzi Kaja (Xiu) & Grupi Extra – Kavaljeri

215 Views0 Comments

Evzi Kaja (Xiu) & Grupi Extra vijnë me klipin e tyre më të fundit titulluar “Kavaljeri” një prodhim i studiove të Musical TV. Ju ftojmë t’i ndiqni.

Evzi Kaja – Foleja e dashurisë (Musical-Fest)

245 Views0 Comments

Musical FEST – Puntata 14 (përmbledhje)

269 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 14-të të Musical-Fes...