Tag: Ledio Arapaj

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical FEST – Puntata 15 (përmbledhje)

463 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 15-të të Musical-Fes...

Ledio Arapaj – Harresa (Musical-Fest)

357 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.