Tag: Puntata 13

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Elton Qeraj – Moj e ëmbla nazeqare (Musical-Fest)

265 Views1 Comments

Këngëtari që do të hapë puntatën e sotme është Elton Qeraj. Ai vjen në Musical-Fest me këngën "Moj e ëmbla nazeqare"...Ndiqeni :) Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 13 (përmbledhje)

264 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në radhë të parë “Gëzuar festen e 101 vjetorit të Pavarësisë! Gëzu...

Viki – Me rrëmbeve zemrën (Musical-Fest)

283 Views1 Comments

Kemi mbërritur në fund të emisionit....Këngëtarja që do ta mbyllë është Viki...Ajo vjen me një produksion të Musical TV, me titull "Me rrëmbeve zemrën"...Kush ia ka rrëmbyer zemrën Vikit? Ju ftoj ta shohim së bashku ...

Pëllumb Vrinca – Sa mëkat (Musical-Fest)

242 Views1 Comments

Këngëtari që vjen tani është Pëllumb Vrinca..."Sa mëkat" një këngë mjaft e veçantë për tu prezantuar në Musical-Fest...Shohim performancën e tij Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Tani Berisha – Të dua ty (Musical-Fest)

147 Views1 Comments

Këngëtari që do të ngjitet në skenë është Tani Berisha...Zemra e tij digjet nga dashuria...Ju ftoj të shihni "Te dua ty"...Taniii Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Ergys Hyka – Beqarisë i erdhi fundi (Musical-Fest)

607 Views1 Comments

Kur beqarisë i vjen fundi, fillojnë përgjegjësitë martesore....Për këtë tematike flet dhe kënga e këngëtarit Ergys Hyka Shohim performancën e tij me këngën "Beqarisë i erdhi fundi" Gjithashtu ju ftojmë të shihni ed...

Violeta Kajtazi – Jam me ty, s’jam me ty (Musical-Fest)

187 Views1 Comments

Jam me ty apo s'jam me ty....këtë dilemë do ta zgjidhë këngëtarja nga Kosova Violeta Kajtazi, e cila vjen me Musical-Fest me "Jam me ty, s'jam me ty" Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Shqiponja Muhaxheri – S’ka s’ka (Musical-Fest)

161 Views1 Comments

Këngëtarja që do të hapë puntatën e sotme, vjen nga Kosova...Ajo do të prezantohet me këngën e saj "S'ka s'ka"...Nuk po ju jap më shumë detaje shiheni më mirë vetë performancën e Shqiponja Muhaxherit. Musical-Fest,...

Musical Fest – Puntata 13 (pjesa 1)

77 Views0 Comments

Kjo është pjesa e parë e Puntatës së 13-të të Musical FEST.

Musical Fest – Puntata 13 (pjesa 2)

78 Views0 Comments

Kjo është pjesa e dytë e Puntatës së 13-të të Musical FEST.