Tag: Puntata 15

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Juli Cenko – Magjia (Musical-Fest)

1.49K Views2 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Musical FEST – Puntata 15 (përmbledhje)

437 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 15-të të Musical-Fes...

Ledio Arapaj – Harresa (Musical-Fest)

339 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Ylmize – Pyt Tetova (Musical-Fest)

317 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Zana Paloja – Pa ty (Musical-Fest)

180 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Beke Nikqi – Sa zemra i mban ti (Musical-Fest)

148 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.

Dritan Jashari – Gurët e sokakut (Musical-Fest)

254 Views1 Comments

Përshëndetje miq, ju ftojmë të ndiqni një këngë të interpretuar nga Dritan Jashari, titulluar “Gurët e sokakut” transmetuar në Puntatën e 15të të Musical FEST. Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shq...

Ylli Dema – Hajde hajde (Musical-Fest)

297 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.