Tag: Valbona Halili

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Valbona Halili – Milioneri (Official Video HD)

332 Views0 Comments

Prodhim i Musical TV

Musical FEST – Puntata 3 (përmbledhje)

223 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në këtë “Puntatë të tretë” u prezantuan gjashtë këngëtarë të tje...

Valbona Halili – Për midis pazarit dhe Durrësit (Musical-Fest)

135 Views1 Comments

Këngëtarja që vjen tani ka vite që këndon në skene, karakteristike e këngëve të saj mbetet gjithmonë treva e Shqipërisë së Mesme. Këtë herë ajo vjen me një kolazh "Për midis pazarit dhe Durrësit"... Është Valbona Hali...

Çfarë po ndodh mbas xhirimeve të Musical FEST-it

2.78K Views1 Comments

Xhirimet e Musical FEST ishin një sukses i vërtetë për vetë faktin se morën pjesë rreth 100 këngëtarë të muzikës popullore nga të gjitha viset shqiptare e më tej. Pjesëmarrësit prezantuan këngë plotësisht të reja si d...

Valbona Halili së shpejti në Musical-Fest

93 Views0 Comments

Valbona Halili do të prezantohet në Musical FEST me këngën e saj më të re. Musical-Fest është Festivali i Muzikës Popullore Shqiptare, i cili do të organizohet nga Musical TV (pjesë e platformës DigitAlb). Në kë...