Tag: Ylli Baka

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Ylli Baka – Magji e dashurisë

551 Views0 Comments

Ylli Baka – backtage (Musical-Fest)

685 Views0 Comments

Musical FEST – Puntata 3 (përmbledhje)

223 Views2 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet Televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Në këtë “Puntatë të tretë” u prezantuan gjashtë këngëtarë të tje...

Ylli Baka – Hapma derën se më griu era (Musical-Fest)

294 Views1 Comments

Ylli Baka është këngëtarin që do të ngjitet i pari në skenë për puntatën e sotme. Një këngëtar me një repertor të gjerë muzikor. Klipi i tij më i ri "Hapma derën se me griu era" besoj se do t'ju pëlqejë. Shijojeni per...

Çfarë po ndodh mbas xhirimeve të Musical FEST-it

2.78K Views1 Comments

Xhirimet e Musical FEST ishin një sukses i vërtetë për vetë faktin se morën pjesë rreth 100 këngëtarë të muzikës popullore nga të gjitha viset shqiptare e më tej. Pjesëmarrësit prezantuan këngë plotësisht të reja si d...

Ylli Baka – Xhaketa e vjetër

208 Views0 Comments

Produksion i Musical TV Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka

Ylli Baka – Rrugët e fatit (official video)

251 Views0 Comments

Produksion i Musical TV Projekti CAK. Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka

Ylli Baka – Vajza jetime – Remix by Musical (official video)

133 Views0 Comments

This remix is made by Musical TV. Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka

Ylli Baka – Vajza jetime

106 Views0 Comments

pjesemarrese ne projektin "CAK" ne Musical TV Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka

Ylli Baka – Vajza jetime – remix

124 Views0 Comments

ylli baka - vajza jetime - remix musical tv remake Këtu mund të gjeni videoklipe të tjera nga Ylli Baka