Tag: Ylli Dema

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Musical FEST – Puntata 15 (përmbledhje)

447 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 15-të të Musical-Fes...

Ylli Dema – Hajde hajde (Musical-Fest)

304 Views1 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.