Tag: Zana Paloja

Sort: Date | Title | Views | | Comments | Random Sort Ascending
View:

Zana Paloja – Do ikësh larg nga unë

204 Views0 Comments

Swart Production

Musical FEST – Puntata 15 (përmbledhje)

415 Views1 Comments

Përshëndetje miq të Musical, Ju falenderojmë shumë që po na ndiqni rregullisht nëpërmjet televizionit Musical (në Digitalb), Facebook dhe YouTube. Miq të dashur, ju prezantojmë me Puntatën e 15-të të Musical-Fes...

Zana Paloja – Pa ty (Musical-Fest)

172 Views0 Comments

Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikës Popullore Shqiptare.